Vánoční Vintage.Market.Olomoucse i letos uskuteční v prostředí uměleckého centra Univerzity Palackého, v chodbách bývalého jezuitského konviktu​ (Umělecké centrum UP) na Univerzitní 3 v Olomouci. V sobotu 14.prosince od 10:00 do 19:00si přijďte ulovit zajímavé kousky z druhé ruky a podpořit lokální tvořivce. 

Holky z Divokýpřipraví kreativní workshop vánoční dekorace, s Olomouckou dílnou můžete vyrobit recyklovaný balící papír a připraveny budou další zajímavé workshopy. 

Skvělé občerstvení či drink nabídne Restaurant Konvikt, který bude mít po celý den dveře dokořán. Olomoucká kavárna V lesepohostí zákuskem, výbornou kávou či sendvičem a taky pro vaše ratolesti bude mít připraven hrací koutek. Ze-Za-Hrátkydovezou jejich výtečné bagety z domácích produktů, hlady ani žízní tedy určitě trpět nebudete. 

V odpočinkové zóně si dopřejte masáž od Pokoj Olomouc, nebo si nechte vyrobit parfém na míru. Příjemnou atmosféru podpoří agentura Music 69hudbou z gramofonu a svým rozmanitým výběrem LP, které budou přímo na místě ke koupi. 

Pokud se chcete zúčastnit jako prodejce nebo pořadatel workshopu, ještě nám pár míst zbývá. 

Registrovat k prodeji se stále můžete ZDE

Pro více informací sledujte naši FB událost

Už se moc těšíme! Vy taky? 

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s